جذب سرمایه گذار خارجی

معرفی خدمت

شرکت مدیریت صادرات هوکاد با اتکا به تجربه سرمایه انسانی متخصص و با بهره گیری از دستگاه های تخصصی مرتبط دولتی و خصوص، شرکتی است معتبر در جلب و جذب سرمایه های خارجی، تجهیز منابع مالی خارجی و بین المللی و موثر در تنظیم روابط اقتصادی- مالی خارجی کشور در راستای تحقق اهداف توسعه ای کشور.

ما متعهد و وفادار به نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و معتقدیم عامل موفقیت کارکنان و سازمان، انضباط، صداقت، وجدان کاری، رعایت کرامت انسانی می باشد. در تلاشیم با دانش اندوزی، همکاری، انتقال تجربیات و تقویت کار تیمی، بستر لازم را برای ظهور خلاقیت ها مهیا نماییم.

سرمایه گذاران بین المللی، افراد یا شرکت هایی هستند که در خارج از کشور مستقر بوده و در یک تجارت سرمایه گذاری می کنند. نهاد ها نه تنها بر اساس موفقیت در کشور خود بلکه بر اساس موفقیت پیش بینی شده در بازار بین المللی در مشاغل سرمایه گذاری می کنند.

برخی از این سرمایه گذاری ها که به سرمایه گذاری مستقیم خارجی (FDI) معروف هستند، به سنگ بنای دولت ها و شرکت ها در سراسر جهان تبدیل شده اند. انواع سرمایه گذار خارجی با به دست آوردن سهام کنترلی در دارایی های خارجی، می توانند محصولات و فناوری های جدید را به دست آورند و محصولات موجود خود را به بازار های جدید بفروشند. با حمایت از سرمایه گذاری مستقیم خارجی، دولت ها می توانند شغل ایجاد کرده و رشد اقتصادی را بهبود بخشند و در نتیجه جذب سرمایه گذار خارجی را به دنبال داشته باشند.

یکی از ماموریت های اصلی این شرکت ورود به جذب سرمایه گذارهای خارجی می باشد که بر حسب مورد اقدامات لازم صورت می پذیرد.

هم اکنون مسئولیت جذب سرمایه گذار خارجی برای پروژه شهر سیلیکون پیام در استان البرز بر عهده این شرکت می باشد. این پروژه بعنوان یک پروژه ملی، مجوز جذب 400 میلیون دلار سرمایه از خارج کشور را از سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران را دارا می باشد